Usługi Transportowe – tylko z nami!

Przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę usług transportowych różnych elementów wyposażenia  oraz utylizacji starego sprzętu ADG/RTV.

Posiadamy doskonałą flotę pojazdów oraz fachową załogę. Obsługujemy  klientów prywatnych oraz firmy, korporacje, przedsiębiorstwa czy instytucje. Nasza firma działa na rynku Wrocławia już od kilku lat, mamy zatem duże doświadczenie!

Przez te lata zdobyliśmy setki klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają a co najważniejsze polecają nas także swoim znajomym czy rodzinie. Usługi transportowe noszenie wraz z załadunkiem, usługi monterskie, zabezpieczenie dobytku – to wszystko i wiele więcej znajdziesz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie. Usługi transportowe wykonujemy błyskawicznie, sprawnie oraz bezpiecznie i profesjonalnie.

Transportujemy rzeczy na terenie całego kraju i Europy! Wybierz nas!

Transport – zawsze na czas!

Jesteśmy firmą doskonale zaopatrzoną pod względem sprzętu, dzięki czemu możemy przetransportować również własność klienta o dużych gabarytach. Zajmujemy się transportem zarówno na terenie Wrocławia, naszego kraju, jak i poza jego granicami.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszam do działu „cennik”, gdzie dowiedzą się Państwo jakie są ceny naszych usług.

Zajmujemy się transportem specjalistycznym i na pewno podołamy nawet najcięższemu zadaniu.

Kompleksowa usługa

Klienci naszej firmy nie muszą się o nic martwić! Nasze usługi transportowe wykonywane są kompleksowo. Odbieramy powierzony nam towar bezpośrednio od klienta i dostarczamy w wybrane miejsce zgodnie ze standardem transportu „door to door”.

Nietypowe sprzęty

Transportujemy również nietypowe elementy i jesteśmy doskonale do tego przygotowani. Wielokrotnie przewoziliśmy pianina, fortepiany, sejfy, szafy serwerowe, lady i inne elementy. Naszej ekipy nic nie zaskoczy, jesteśmy w stanie przetransportować wszystko!

Niskie ceny

Mamy najlepsze ceny na rynku wrocławskim! Zaczynają się już od 70 zł za godzinę! Jesteśmy Bardzo elastyczni, nasze ceny ustalamy na drodze negocjacji z klientem. Na terenie województwa dolnośląskiego do 50km proponujemy stawki godzinowe.

Bezpieczny transport

Na nasze usługi transportowe posiadamy ubezpieczenie. W trakcie transportu stosujemy różne materiały zabezpieczające i inne firmy zabezpieczenia takie jak –  folię stretch i folię bąbelkową, podkład wykonany ze specjalnej gąbki, pasy transportowe i inne.

Fachowi pracownicy

U nas liczy się tylko profesjonalizm! Pracownicy firmy przechodzą szczegółowe szkolenia z zakresu transportu, które mają przygotować ich na wiele zaskakujących ewentualności podczas świadczenia dla Państwa naszych usług transportowych.

Pojazdy transportowe

Posiadamy odpowiednio przygotowaną flotę pojazdów transportowych. Wyposażone są one w GPS-y oraz inne urządzenia mające na celu usprawnić proces usługi transportowych realizowanych dla naszych klientów indywidualnych oraz firm.

Dlaczego warto nas wybrać?

Usługami i transportem towarów zajmujemy się od 2010 roku. Jest to niewątpliwie  nasza pasja i jej oddajemy całe nasze „serce”.

Każdy klient w naszej firmie traktowany jest indywidualnie, a każdy zamówiony transport wykonany zostaną szybko, precyzyjnie oraz dokładnie i rzetelnie, z zachowaniem najwyższych norm jakościowych.

Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania o transport?

Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczących usługi transportowych jakie świadczymy. Zachęcamy do kontaktu z nami.


Zadzwoń do nas + 48 512 549 483

Nasze pojazdy transportowe

Dysponujemy autami z odpowiednią zabudową do typy realizowanych przez nas usług transportowych. W zależności od charakterystyki transportu, podstawić możemy auto typu BUS, kontener lub ewentualnie plandekę lub vana. Wszystko po to żeby usługa transportowa przebiegła możliwie szybko i ekonomicznie.

Co oferujemy:
 • Transport towarów oraz innych elementów wyposażenia
 • Demontaż | montaż
 • Znoszenie oraz wnoszenie
 • Załadunek oferujemy zawsze w cenie
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za piętra
 • Transportujemy nietypowe ciężkie elementy wyposażenia
 • Zabezpieczamy przewożony dobytek i sprzęt
 • Oferujemy wywóz do utylizacji zbędnego dobytku
 • Nigdy nie obieramy żadnych opłat dodatkowych za przejechane km we Wrocławiu.
 • W przypadku dużej ilości zleceń współpracujemy również z innymi firmami na rynku
 • W standardzie usługi wykonuje 2 pracowników. Jeżeli jest potrzeba, ściągamy rezerwę.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze usługi transportowe!